Бібліотека

Щорічна акція «16 днів проти насилля»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

Щорічна акція «16 днів проти насилля»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати: 25 листопада ‒ Міжнародний день боротьби із насильством щодо жінок, 1 грудня ‒ Всесвітній день боротьби зі СНІДом, 2 грудня ‒ Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня ‒ Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, 5 грудня ‒ Міжнародний день волонтера, 6 грудня ‒ вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі, 9 грудня ‒ Міжнародний день боротьби з корупцією, 10 грудня ‒ Міжнародний день прав людини.

У рамках Всеукраїнської акції в Іванівській філії проведено годину-зустріч «Стоп насильству!». На захід зібралися учні 5-9 класів разом з класними керівниками. 

1.jpg

45454.jpg

4542852.jpg

На годину-зустріч було запрошено практичного психолога Семенюк О.М. Вона розповіла учням про види домашнього насильства: фізичне; психологічне; економічне; сексуальне. Вона розповіла про те, що потрібно робити у випадку насильства у сім’ї; куди звертатися по допомогу у випадку проявів насильства у сім’ї та як зберегти себе від насильства. Присутні переглянули відео-ролик «У чому причина насилля серед дітей», що змусило учнів задуматися над власною поведінкою та поведінкою товаришів у суспільстві.

Бібліотекар Матусець Є.М. провів правову гру «Міф чи реальність.

  • Створено .
  • Переглядів: 395

Останні новини: