День пам'яті жертв Голодомору
В руках, що виростили хліб.
Не залишили і зернини
Ні, рід наш в горі не осліп -
Ти все згадаєш, Україно!
Згадай усе ти, щоб воздать
Близьким і дальнім людоморам.
... Хоч радість легше пам'ятать.
Та треба пам'ятать і горе.
Сьогодні ми згадуємо страшну сторінку нашого народу – Голодомор 1932-1933 рр. Ця трагедія забрала життя мільйонів наших земляків.
Дотепер ми не знаємо імен всіх, хто загинув від голодної смерті. Їх не називали героями. Їм не ставили пам’ятників чи обелісків.
Нас просто заставляли про це забути. Але пам'ять не можна знищити! Ми повинні знати правду минулого не заради простої людської цікавості, а заради щасливого майбутнього.
МИ СИЛЬНІ! МИ НЕЗЛАМНІ! МИ ПАМʼЯТАЄМО!
- Створено .
- Переглядів: 890
Головна
Школа
Самоврядування
Новини
Фотогалерея
Історія школи
Наші координати
Презентація школи
Конкурси
Метод. розробки
Напишіть нам
ЗДО
Профспілка
Психолог
Сайти вчителів
Візитка школи
Фінансова звітність
Оголошення
Безпека життєдіяльності
Документація
Прозорість та інформаційна відкритість
Зарахування дітей до 1 класу
Шкільна бібліотека
Файловий архів
Програми
Вирішення проблем
Конспекти ...
Плакати
Кросворди...
Тести
Календарні плани
Android
Додаткові матеріали
Виховна робота
Учнівські роботи
Книги
Інформатика
Графіка
Інтернет
Укр. мова та літ.
Біологія
Словники
Географія
Екологія
Російська мова
Підручники
Зарубіжна література
Іноземні мови
Математика
Нова школа











