День української мови


 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети. Детальніше......


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

День української мови

…Читайте до болю знайомі рядки,
Вклоняйтеся кожному слову.
Кров’ю кляніться нести у віки
Свою материнськую мову!..

Нещодавно, учні Іванівського НВК вкотре відсвяткували «День української мови» довівши, що є ще порох в порохівницях, слово не лише в кишені і що боротись можна не лише силою, а й знаннями.

 Педагогічним колективом школи було організоване «Свято українського слова». Юні мовознавці 5-9 класів поділились на команди «Калина» і «Патріот», кожна з яких гідно представила себе, вигадавши емблему, девіз і продумавши зовнішній вигляд. Запитання поділялись на кілька рівнів, які включали легкий і важкий ступінь, командні завдання і логічні запитання. Постійне варіювання запитань з мови і літератури не давали учасникам розслабитись ні на мить, а однаковий потенціал обох команд лише підігрівали прагнення довести свої знання перемогою.
 З мінімальною різницею, у кілька балів, перемогла команда «Патріот», та ніхто не залишився без винагороди за старання, адже після вікторини на всіх учасників і вболівальників чекали солодкі призи.
Знову і знову молоде покоління доводить, що вони є нащадками великих предків, майбутнім сильної нації, продовжувачами славних традицій, охоронцями красного українського слова.
А чи змогли б відповісти ви: чого багато має болото, менше озеро, ще менше море і зовсім не має ріка?

вчитель - А.С. Скрипнік

 

AdmirorGallery 5.1.1, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Website secured by Security Audit Systems, visit our cyber security website
  • Створено .
  • Переглядів: 1784


Нові сценарії свят та розваг у ДНЗ, Свята та розваги в ДНЗ, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 3–4 класи, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 1–2 класи


... ...Додати коментар


Останні новини: