НАКАЗ ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ГНУЧКОГО РЕЖИМУ РОБОЧОГО ЧАСУ


 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети. Детальніше......


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

Відповідно до наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 04.10.2006 N 359, статті 13 Кодексу законів про працю України, статті 7 Закону України "Про колективні договори і угоди" з метою поліпшення організації праці, підвищення її ефективності

НАКАЗУЮ:

 

1. Встановити для працівників Іванівського НВК гнучкий режим робочого часу з 12.03.2020 по 03.04.2020.
2. Під час гнучкого режиму робочого часу здійснювати саморегулювання часу початку, закінчення та тривалості робочого часу впродовж робочого дня.
3. Під час гнучкого режиму робочого часу тривалість роботи в окремі дні може бути як меншою, так і більшою у порівнянні з тривалістю робочого дня, встановленою правилами внутрішнього трудового розпорядку.
4. Під час гнучкого режиму робочого часу працівникам надається право використовувати час перерви для відпочинку і харчування на свій розсуд.
5. Порядок та умови застосування гнучкого режиму робочого часу внести у правилах внутрішнього трудового розпорядку.
6. У разі виробничої необхідності працівників можна тимчасово перевести на загальновстановлений режим роботи.
7. Працівники, які порушують трудову дисципліну або інші умови праці, передбачені гнучким режимом робочого часу, можуть бути позбавлені права користуватися цим режимом із застосуванням до них заходів дисциплінарного стягнення.

  • Створено .
  • Переглядів: 492


Нові сценарії свят та розваг у ДНЗ, Свята та розваги в ДНЗ, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 3–4 класи, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 1–2 класи


... ...Додати коментар


Останні новини: