День безпечного Інтернету 2019


 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети. Детальніше......


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

У другий день, другого тижня лютого щороку проводиться «День безпечного Інтернету». Цього року цей день припав на 5 лютого. Учні та педагогічний колектив Іванівського НВК разом із 140 країнами та мільйонами людей зі всього світу також приєдналися до цієї акції.

Основна мета заходу – це просування безпеки та позитивне використання цифрових технологій, особливо, дітьми та молоддю, а також рух до позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки онлайн.

Окремо було проведено захід для учнів початкових класів. Обговорено основні небезпеки, які можуть чекати на довірливих користувачів та способи їх уникнення. Учні переглянули презентацію «10 золотих правил безпеки в Інтернеті для дітей».

Із учнями 5-9 класів проведено бесіду на тему «Що таке безпечний інтернет?» Всі діти отримали номер координаційного центру із надання правової допомоги». 

Із учнями 7-9 класів проведений урок на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» та переглянута презентація на таку ж тему. Переглянуто відеоролик «Online сексуальне насильство над дітьми»

Використовувалися матеріали видавництва Ранок

  • Створено .
  • Переглядів: 281


Нові сценарії свят та розваг у ДНЗ, Свята та розваги в ДНЗ, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 3–4 класи, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 1–2 класи


... ...Додати коментар


Останні новини: