Заходи, які були проведені в Іванівському НВК під час зимових канікул


 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети. Детальніше......


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

Заходи, які були проведені в Іванівському НВК під час зимових канікул

Зимові канікули розпочалися із новорічних ігор та розваг на свіжому повітрі. Гук Т.М. та Матусець Є.М. організували конкурс малюнків «Якого кольору зима?». Учні із задоволенням малювали зимові пейзажі та отримали за це солодкі призи від місцевих спонсорів.

Перед святом учні Іванівського НВК разом вчителями Козак І.Л. та Нестерко Л.В. відвідали одиноко проживаючих жителів села та надали їм посильну допомогу. Теплі родинні посиденьки влаштували вчителі Онойко Ю.П., Чернишова С.О. та учні Іванівського НВК. Учні заспівали різдвяні пісні та пригостили один одного солодощами. Всім було дуже приємно і радісно в цей день.

10 січня цікаво пройшла спортивно-розважальна програма «Щедрий вечір, добрий вечір». Учні 5-9 класів продемонстрували відомі колядки та вивчили щедрівку Леонтовича «Щедрий вечір, добрий вечір» та понесли добру звістку всім жителям села Іванівки.

Завершилися канікули святом «У пошуках снігової королеви» із конкурсом на ліплення кращої снігової баби, в якому переможцями виявилися учні 7 класу, за що і отримали приз. Канікули вдалися на славу.

AdmirorGallery 5.1.1, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Website secured by Security Audit Systems, visit our cyber security website
  • Створено .
  • Переглядів: 200


Нові сценарії свят та розваг у ДНЗ, Свята та розваги в ДНЗ, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 3–4 класи, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 1–2 класи


... ...Додати коментар


Останні новини: