12-16 листопада в Іванівському НВК був проведений Тиждень безпеки дитини


 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети. Детальніше......


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.50 [1 Vote]

Тиждень безпеки дитини

Метою проведення тижня є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганда здорового способу життя серед дітей і батьків, вироблення у дітей умінь і навичок, щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.

В ЗДО «Теремок» Іванівського НВК було проведено заняття «Сірники дітям не іграшки». На занятті дітей ознайомили із властивостями вогню, закріпили знання про небезпечні ситуації, дали поняття дітям про небезпеку від сірників.

В 1-2 класах були проведені практичні заняття «Вивчення небезпечних місць на дорогах поблизу школи». В 3-4 класах в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності було проведено класну годину на тему «Основні правила поведінки під час подорожі до лісу». Учні переглянули презентацію, із приведених правил вибирали ті, яких потрібно дотримуватися, розв’язували логічні природничі задачі, вивчили правила поведінки в лісі.

В 5 класі до Тижня безпеки життєдіяльності була проведена виховна година на тему «Основні правила поведінки біля водойми та на воді». На виховній годині було розглянуто можливі небезпеки під час купання та розваг на воді. Діти вчилися розумно виходити з несприятливих ситуацій та можливі способи їх уникнення. В кінці виховної години був переглянутий відеофільм «Перша допомого при утопленні».

В 6 класі була проведена виховна година на тему «Безпека вдома. Електричні прилади». Учні ознайомились з основними правилами користування електроприладами та основними заходами запобігання і правилами пожежної безпеки при експлуатації.

В 7 класі була проведена вікторина «Пожежа у квартирі».

До Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у 9 класі Іванівського НВК було проведено вікторину на тему «Знаки дорожні знай – безпеку руху поважай», де учні продемонстрували свої знання та навички безпечного поводження на автошляхах та залізниці, в транспорті та на вулиці.

AdmirorGallery 5.1.1, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Website secured by Security Audit Systems, visit our cyber security website
  • Створено .
  • Переглядів: 273


Нові сценарії свят та розваг у ДНЗ, Свята та розваги в ДНЗ, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 3–4 класи, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 1–2 класи


... ...Додати коментар


Останні новини: