Повні версії підручників для 5 класу за новою програмою. Підручники для закладів загальної середньої освіти з навчанням угорською мовою


 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети. Детальніше......


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

Повні версії підручників для 5 класу

Нижче ви можете завантажити повні версії підручників.

«Вступ до історії» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти з угорською мовою навчання Гісем, О. В. (2018)

Математика. 5 клас» підручник для закладів загальної середньої освіти з навчанням угорською мовою Мерзляк, А. Г.; Полонський, В. Б.; Якір, М. С. (2018)

«Основи здоров'я. 5 клас». Підручник для закладів загальної середньої освіти з навчанням угорською мовою Бех, І. Д.; Воронцова, Т. В.; Пономаренко, В. С.; Страшко, С. В. (2018)

«Природознавство. 5 клас». Підручник для закладів загальної середньої освіти з навчанням угорською мовою Ярошенко, О. Г.; Бойко, В. М. (2018)

«Угорська мова для закладів загальної середньої освіти з навчанням угорською мовою. 5 клас» Браун, Є. Л.; Зикань, Х. І.; Ковач-Буркуш, Є. С. (2018)

«Інтегрований курс «Література» (угорська та зарубіжна). 5 клас» Дебрецені, О. О. (2018)

  • Створено .
  • Переглядів: 268


Нові сценарії свят та розваг у ДНЗ, Свята та розваги в ДНЗ, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 3–4 класи, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 1–2 класи


... ...Додати коментар


Останні новини: