Повні версії підручників для 5 класу за новою програмою. Підручники для закладів загальної середньої освіти з навчанням молдовською мовою


 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети. Детальніше......


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

Повні версії підручників для 5 класу

Нижче ви можете завантажити повні версії підручників.

«Вступ до історії» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти з румунською/молдовською мовами навчання Гісем, О. В. (2018)

«Математика. 5 клас» підручник для закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською/молдовською мовами Мерзляк, А. Г.; Полонський, В. Б.; Якір, М. С. (2018)

«Молдовська мова для закладів загальної середньої освіти з навчанням молдовською мовою. 5 клас» Фєтєску, Л. І.; Кьося, В. В. (2018)

«Основи здоров'я. 5 клас». Підручник для закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською/молдовською мовами Бех, І. Д.; Воронцова, Т. В.; Пономаренко, В. С.; Страшко, С. В. (2018)

«Природознавство. 5 клас». Підручник для закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською/молдовською мовами Ярошенко, О. Г.; Бойко, В. М. (2018)

«Інтегрований курс «Література» (молдовська та зарубіжна). 5 клас» Фєтєску, Л. І.; Кьося, В. В. (2018)

  • Створено .
  • Переглядів: 255


Нові сценарії свят та розваг у ДНЗ, Свята та розваги в ДНЗ, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 3–4 класи, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 1–2 класи


... ...Додати коментар


Останні новини: