Мультимедійний навчальний дистанційний курс безпечного користування ресурсами мережі Інтернет


 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети. Детальніше......


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

Мультимедійний навчальний дистанційний курс безпечного користування ресурсами мережі Інтернет

Для всіх хто хоче користуватися інтернетом і бути в цілковитій безпеці, а також тим, хто турбується про безпеку своїх дітей науковці Міжнародного союзу електрозв'язку та Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова розробили мультимедійний навчальний дистанційний курс безпечного використання ресурсів інтернет.

Курс розрахований на три вікових категорії. Матеріали цікаво оформленні, із використанням відео, графіки, тексту та анімації.

Базовий рівень — для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку. Основна мета — донести дитині основні відомості про безпеку в інтернеті. Під час проходження курсу дитина ознайомиться з правилами безпеки, навчиться розрізняти корисні ігри від тих, що містять загрозу. На цьому рівні проходження курсу дитина обирає собі провідника — хлопчика чи дівчинку, який допомагає пройти усі завдання. Тривалість курсу — приблизно 40 хвилин. Під час проходження курсу дитина періодично відповідає на запитання, що дає змогу закріпити отримані знання.

Середній рівень розрахований на учнів 5-9-х класів. Основне завдання курсу — не лише сформувати уявлення про ризики у інтернеті, а й мотивувати до дотримання правил. Під час навчання дитина ознайомиться з правилами безпечної поведінки у інтернеті, з ризиками використання мережі, а також навчиться обирати корисні онлайн-ігри. Більше того, у дитини формуватиметься критичне мислення на прикладі оцінювання достовірності інформації в інтернеті. Орієнтовна тривалість курсу — 1 год. 40хв. Після завершення курсу дитина проходить тестування з десяти запитань.

Продвинутий рівень — для старшокласників, студентів, батьків та вчителів. У ньому зібрано усю інформацію попередніх рівнів та доповнено її. Користувач дізнається про конфіденційність, методи фільтрації контенту і захисту дітей у інтернеті. Орієнтовна тривалість курсу — 2 год. 40хв. Після проходження кожного модуля користувач проходить тестування.

На кожному рівні після успішного проходження навчання автоматично видається сертифікат.

Перейти до курсу

  • Створено .
  • Переглядів: 1573


Нові сценарії свят та розваг у ДНЗ, Свята та розваги в ДНЗ, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 3–4 класи, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 1–2 класи


... ...Додати коментар


Останні новини: