Різнорівневі тестові завдання з молекулярної біології для 10 класу


 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети. Детальніше......


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

Різнорівневі тестові завдання з молекулярної біології для 10 класу

Однією з головних цілей вивчення біології є формування в учнів уявлень про практичне значення біологічних знань як наукових основ багатьох сучасних галузей виробництва, сільського господарства, медицини. Достатньо глибоке, осмислене засвоєння ними навчального матеріалу передбачає не лише запам’ятовування фактичних даних і теорій, а й уміння застосовувати їх на практиці. Одним із шляхів до цієї мети є рішення різнорівневих тестових завдань із біології.

Основна частина задач цього посібника ґрунтується на теоретичному матеріалі, викладеному в підручнику, і відповідає розділам шкільної програми з біології. Головними завданнями посібника є: запропонувати тести з основних розділів загальної біології (необхідний мінімум); розглянути різні варіанти багатьох біологічних проблем.
 

Посібник призначено для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, а також для абітурієнтів. Скачати

Джерело: http://metodportal.com

  • Створено .
  • Переглядів: 1304


Нові сценарії свят та розваг у ДНЗ, Свята та розваги в ДНЗ, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 3–4 класи, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 1–2 класи


... ...Додати коментар


Останні новини: