Тести біологія 7 клас за новою програмою частина 1 (по 1-7 параграфі)


 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети. Детальніше......


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

Тести біологія 7 клас за новою програмою частина 1

Тест складений у програмі iSpring QuizMaker 7. Для перевірки знань використовуються запитання різної складності та різних типів (так чи ні, вкажіть послідовність, вибір однієї правильної відповіді, вибір декількох правильних відповідей, вставка пропущеного слова та ін.).

Пройти тест — відкриється в новому вікні

Скачати для проходження на своєму ПК (тест має запуститися на будь-якому комп’ютері, оскільки файлом є  програма *exe). Після закінчення тесту учні повинні повідомити про результат, оскільки після закриття всі результати анулюються. Майже до кожного запитання є зображення, збільшити яке можна клацнувши на кнопку збільшення як на малюнку нижче:

zoom

Результат показується у вигляді % та балів. Питання мають різний рівень складності і відповідно різну кількість балів. Оцінку досить легко розрахувати по 12 бальній системі. Максимальна кількість можливих балів — 250. Отож 1 це 20,8 балів, 2 — 41,6 балів і так далі. Кількість набраних балів ділимо на 20,8 і виходить оцінка (наприклад, 170/20,8=8).
Обмеження по часу — 25 хв.

Тести складені по темах:

  1. Тварина — живий організм
  2. Основні відмінності тварин від рослин та грибів
  3. Клітини і тканини тварин
  4. Органи та системи органів тварин
  5. Різноманітність тварин
  6. Кишковопорожнинні
  7. Кільчасті черви (кільчаки)

При складанні тесту був використаний підручник: Біологія: підручник для 7 класу (Запорожець Н.В., Черевань І.І., Воронцова І.А.) — за новою програмою.
Якщо Ви помітили помилки, пишіть в коментарях і я їх обов’язково виправлю :)

При публікації даного матеріалу на інших сайтах — посилання на http://www.ivanivka.pp.ua є обов’язковим.

  • Створено .
  • Переглядів: 2085


Нові сценарії свят та розваг у ДНЗ, Свята та розваги в ДНЗ, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 3–4 класи, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 1–2 класи


... ...Додати коментар


Останні новини: