90 тестів з біології


 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети. Детальніше......


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

90 тестів з біології

90 тестів з усіх розділів біології основної школи розроблених на базі потужного тестового комплексу VeralTest 1.8.

Підтримка однієї різних варіантів відповіді (аж до вводу тексту), малюнків у завданнях, автоматичного оцінювання та збору результатів тестування учнів на сервер, друку результатів тестування, призначення тестів групам учнів та індивідуально, самостійної розробки тестів будь-якої складності. Можна роздрукувати тести на папір і т.д... На перерахування можливостей програми не вистачить аркуша. На мою думку одна з кращих програм для тестування.
Єдине, що довелося опрацювати, так це українізувати ту частину інтерфейсу, яка виводиться на монітор учням і додати можливість оцінювання за 12-бальною шкалою.
В інсталятор, який Ви можете скачати в доданому архіві ці зміни внесені. Окрім того з програмою автоматично встановляться обіцяні 90 тестових завдань. При додаванні їх для тестування звертайтесь до теки (папки) ...Program Files/VeralTest/TestEditor/TestSamples, а там у чотирьох папках файли тестів.
Тести складені особисто мною, тому можете редагувати і використовувати їх на власний розсуд.
 

Скачати

Джерело: http://metodportal.net/node/1395

  • Створено .
  • Переглядів: 1216


Нові сценарії свят та розваг у ДНЗ, Свята та розваги в ДНЗ, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 3–4 класи, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 1–2 класи


... ...Додати коментар


Останні новини: