IMGBurn


 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети. Детальніше......


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

IMGBurn

На мою думку IMG Burn одна з найкращих програм для запису CD і DVD образів. Крім запису програма дозволяє також створювати ISO образи з файлів на жорсткому диску, а також робити точні копії. Одна важлива особливість, якої не має у платних аналогів - це регулювання швидкості запису, навіть якщо це не підтримує DVD-ROM.

Хто бажає мати портативну версію програми потрібно скопіювати встановлену папку програми ImgBurn (за умовчанням вона знаходиться в C:/Program Files/ImgBurn) на флеш карту, створити пустий .ini файл і назвати його ImgBurn та зберегти в папку програми, яку ви скопіювали на флеш карту. Ini файл можна створити в текстовому редакторі наприклад в Notepad++. Закачати нову версію програми можна на офіційному сайті. Крім того на сайті програми можна скачати додаткові файли з українською чи російською мовами.

 

  • Створено .
  • Переглядів: 2414


Нові сценарії свят та розваг у ДНЗ, Свята та розваги в ДНЗ, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 3–4 класи, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 1–2 класи


... ...Додати коментар


Останні новини: