Повні версії підручників для 5 класу за новою програмою. Українська мова для національних меншин для закладів загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин


 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети. Детальніше......


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

Українська мова

Нижче ви можете завантажити повні версії підручників.

«Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням молдовською мовою Свінтковська, С. А.; Гашибаязова, О. В.; Пасат, О. О. (2018)

«Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням польською мовою Тушніцка, Н. М.; Пилип, М. Б. (2018)

«Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою Заболотний, О. В.; Заболотний, В. В. (2018)

«Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською мовою Скаб, М. В.; Скаб, М. С.; Димашок, Г. В. (2018)

«Українська мова» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням угорською мовою Шумицька, Г.В.; Гнаткович, Т. Д.; Ківеджій, О. В.; Лукач, А. Ю.; Борисова, Є, Е. (2018)Нові сценарії свят та розваг у ДНЗ, Свята та розваги в ДНЗ, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 3–4 класи, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 1–2 класи


... ...

Google+