TrayTeacher - ненав'язливе вивчення англомовних слів


 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети. Детальніше......


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

TrayTeacher - ненав'язливе вивчення англомовних слів

TrayTeacher — програма для ненав’язливого вивчення англомовних слів, яких у базі даних програми 8 тисяч. Суть роботи програми в тому, що вона випадковим порядком зчитує рядок із файлу dictionary.txt і виводить фрази із перекладом поверх всіх вікон. До словника можна вносити свої слова чи видаляти наявні. Для налаштування програми досить визвати контекстне меню на іконці програми в треї. Можна змінити тип, колір та розмір шрифту, задати інтервал виведення слів, вибрати випадкове чи порядкове виведення.

Щоб змінити розташування стрічки потрібно затиснути її лівою клавішею миші та перетягнути в будь-яку область робочого столу.

Клікання правою клавішею по полі призведе до зміни тексту, середньою кнопкою — визве налаштування програми.

Клікання правою клавішею по іконці в треї — визве меню, а лівою — оновить текст.

Налаштування програми описані у файлі README.txt, що знаходиться у папці з програмою.

Деяка інформація про файл README.txt:

Програма може працювати без встановлення. Для цього потрібно розпакувати файл TrayTeacher (Portable).exe. Після цього появиться папка, з якої можна запустити програму запустивши файл TrayTeacher.exe.

Завантажити програму TrayTeacher

Завантажити портативну версію програми TrayTeacherНові сценарії свят та розваг у ДНЗ, Свята та розваги в ДНЗ, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 3–4 класи, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 1–2 класи


... ...

Google+