Облако Mail.Ru


 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети. Детальніше......


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

Oblako Mail

Облако@Mail.Ru - хмарне сховище даних від компанії Mail.Ru Group, що дозволяє користувачам зберігати свої дані (музику, відео, зображення та інші файли) в хмарі і синхронізувати дані на комп'ютері, смартфоні або планшеті, а також ділитися ними з іншими користувачами Інтернету.

Особливості

Головною особливістю хмарного сховища від Mail.Ru є безпрецедентно великий розмір дискового простору , наданого безплатно . Користувачі можуть безкоштовно отримати до 100 ГБ хмарного сховища.

Програми-клієнти

Користуватися хмарою можна не тільки через веб-інтерфейс, але також через десктопні (для Windows, OS X і Linux) і мобільні додатки для Android та iOS.

Програми для персональних комп'ютерів (на Windows, OS X або Linux ) дозволяють автоматично синхронізувати з сховищем спеціальну папку на жорсткому диску.

Функція, з самого початку доступна в мобільних додатках, - автозавантаження фотографій з телефону. Якщо ця функція увімкнена, всі фото, зроблені за допомогою пристрою, появляються в «Хмарі».

ЗареєструватисяНові сценарії свят та розваг у ДНЗ, Свята та розваги в ДНЗ, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 3–4 класи, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 1–2 класи


... ...

Google+