OneDrive


 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети. Детальніше......


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

OneDrive

OneDrive абсолютно для всього

Зберігайте свої улюблені фотографії, відео, документи, файли та багато іншого і діліться ними в OneDrive. Зареєструйтеся та отримайте безкоштовно 7 ГБ.

Одне сховище для всіх ваших фотографій

Ваші улюблені фотографії і відео будуть у безпеці, навіть якщо з пристроєм щось трапиться. Отримайте додатково 3 ГБ, активувавши автоматичне резервне копіювання фотографій з камери. Потім переглядайте свої фотографії в будь-який час на будь-якому пристрої.

Одне сховище для всіх ваших документів

OneDrive працює з Office, тому створювати, редагувати документи і ділитися ними дуже легко. Зберігайте документи в OneDrive і працюйте з ними на будь-якому пристрої.

Одне сховище для спільного доступу до всіляких файлів

Поділіться одним файлом або цілим фотоальбомом - без вкладень. Надсилайте повідомлення з посиланнями на файли, якими потрібно поділитися, зберігаючи конфіденційність іншої інформації, що зберігається в OneDrive.

Зареєструватися

  • Створено .
  • Переглядів: 1762


Нові сценарії свят та розваг у ДНЗ, Свята та розваги в ДНЗ, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 3–4 класи, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 1–2 класи


... ...Додати коментар


Останні новини: