Дисковий простір онлайн

Облако Mail.Ru

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

Oblako Mail

Облако@Mail.Ru - хмарне сховище даних від компанії Mail.Ru Group, що дозволяє користувачам зберігати свої дані (музику, відео, зображення та інші файли) в хмарі і синхронізувати дані на комп'ютері, смартфоні або планшеті, а також ділитися ними з іншими користувачами Інтернету.

Особливості

Головною особливістю хмарного сховища від Mail.Ru є безпрецедентно великий розмір дискового простору , наданого безплатно . Користувачі можуть безкоштовно отримати до 100 ГБ хмарного сховища.

Детальніше:Облако Mail.Ru

  • Створено .
  • Переглядів: 2063

Яндекс. Диск

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

Яндекс. Диск

Яндекс. Диск — хмарний сервіс, що належить компанії Яндекс, що дозволяє користувачам зберігати свої дані на серверах в хмарі та передавати їх іншим користувачам в Інтернеті. Робота побудована на синхронізації даних між різними пристроями. У травні 2012 року реєстрація нових користувачів була доступна лише за запрошеннями. Зараз реєстрація користувачів доступна всім.

Детальніше:Яндекс. Диск

  • Створено .
  • Переглядів: 1964

Google Drive

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

Googledrive

Диск Google (англ. Google Drive) — сховище даних, яке належить компанії Google Inc., що дозволяє користувачам зберігати свої дані на серверах у хмарі і ділитися ними з іншими користувачами в Інтернеті. Після активації замінює собою Документи Google.

Детальніше:Google Drive

  • Створено .
  • Переглядів: 1747

OneDrive

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

OneDrive

OneDrive абсолютно для всього

Зберігайте свої улюблені фотографії, відео, документи, файли та багато іншого і діліться ними в OneDrive. Зареєструйтеся та отримайте безкоштовно 7 ГБ.

Детальніше:OneDrive

  • Створено .
  • Переглядів: 1940

Dropbox!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

Dropbox!

Dropbox! - це онлайновий сервіс, зареєструвавшись на якому ви отримуєте два гігабайти дискового простору для своїх файлів. Після реєстрації вам буде потрібно скачати їхню програму та встановити її на ПК. В інтерфейсі програми потрібно вказати папку із файлами, які автоматично будуть додані на сервер та синхронізовані при додаванні чи видаленні. Таким чином файли можна скачати із будь-якого місця де є інтернет. Крім того це додаткова копія на всякий випадок. Сервіс один з найкращих в інтернеті! Переходьте та реєструйтеся клацнувши на посилання знизу.

Детальніше:Dropbox!

  • Створено .
  • Переглядів: 1714

Останні новини: