Media Player Classic HomeCinema


 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети. Детальніше......


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

Media Player Classic HomeCinema

Media Player Classic HomeCinema - програвач мультимедійних файлів, створений на базі відомого Media Player Classic.

Media Player Classic Home Cinema є універсальним засобом для відтворення відео-та аудіофайлів і не потребує для своєї роботи інсталяції додаткових кодеків. Програма вже містить FFDShow - один з кращих наборів кодеків і фільтрів. Тому відтворити абсолютну більшість форматів цей програвач зможе відразу ж після його встановлення. 

Сьогодні в Інтернеті скачати фільми можна в необмеженій кількості. Серед них зустрічаються різні формати, частина з яких далеко не завжди програються штатними засобами Windows. З Media Player Classic HomeCinema про подібні проблеми можна забути, оскільки цей плеєр без проблем відкриває всі DVD-формати, має повну підтримку субтитрів, коректно працює з форматом H.264, QuickTime і RealVideo.

Крім того, цей програвач підійде для перегляду відео на другому моніторі. Тому якщо до вашого комп'ютера підключений телевізор, з ним цей плеєр буде працювати без проблем.
Інтерфейс Media Player Classic HomeCinema дуже простий, не перевантажений різними елементами (як і у Media Player Classic). У той же час є підтримка української та російської мов.

Сайт програми

Скачати
Скачати 64 бітну версію
Скачати Portable (не потребує встановлення)
Скачати Portable 64 бітну версіюНові сценарії свят та розваг у ДНЗ, Свята та розваги в ДНЗ, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 3–4 класи, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 1–2 класи


... ...

Google+