Міжнародний день захисту дітей у Іванівському НВК 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року
 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети! Детальніше...


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

Міжнародний день захисту дітей у Іванівському НВК

Найбільше Я хочу, щоб мир був на світі,

 Як небо у зорях, а сад наш у квітах,        

Найбільше я хочу щоб сонце щоранку    

Зі мною віталось, присівши на ґанку.     

Міжнародний день захисту дітей

На базі Іванівського НВК 1 червня 2016 року було проведено свято «Веселкові барви» у рамках проведення табору «Веселка».

Свято відкрила молодша ланка школярів з виступом «Світ барвистий, веселковий, Різно-різно кольоровий» на урочистій лінійці, де прозвучали вірші, пісні і побажання для всіх дітей світу. Наступним етапом стало проведення конкурсу малюнку на асфальті «Сонечко всміхається мені»,  задіявши всі творчі здібності, далі було продемонстровано можливості фізичні - з усіма дітьми були проведені «Веселі старти, переможні фініші». Старша група школярів під назвою «Мандрівники» продемонструвала згуртованість у спортивних заняттях – фігурне катання на велосипеді, спортивні змагання, креативно підійшла до виготовлення емблеми команди і вигадування девізу, речівки. Учні продовжили день розвитком розуму і кмітливості, для цього в пригоді стали настільні ігри, пазли, твістер, шахи.

  • Створено .
  • Переглядів: 1245


Нові сценарії свят та розваг у ДНЗ, Свята та розваги в ДНЗ, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 3–4 класи, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 1–2 класи


... ...Додати коментар


Останні новини: