Тиждень англійської мови


 

Конспекти 10 клас за новою програмою 2018 року. Всі предмети. Детальніше......


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

Тиждень англійської мови

Мовленнєво-розумова діяльність – єдиний процес творення думки та мовлення – складає підґрунтя для спілкування. Оволодіння учнями основами спілкування є практичною метою вивчення іноземної мови у школі. Одним із засобів активізації мовленнєво-розумової діяльності є гра. В процесі рольової гри, ігрової ситуації, конкурсу підсилюється емоційне сприйняття матеріалу. Учні активно набувають мовленнєвих навичок. Тому у ході навчально-виховного процесу доцільно використовувати не тільки урочну форму роботи, а й практикувати проведення позакласних заходів, конкурсів, залучати учнів із різними здібностями до їх підготовки та участі. Важливу роль такі форми роботи відіграють на різних вікових етапах, починаючи від вивчення англійської мови у початковій школі і завершуючи у старшій школі. 

Проведення предметних тижнів, зокрема з англійської мови, дає учням можливість розкрити власні інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності школярів, проявити себе у різних ситуаціях та ролях, дізнатися багато нового, зацікавитися, а можливо й визначити свою подальшу долю, дізнавшись про власні вподобання, та усвідомлено вивчати предмет.

Ось і в нашому навчальному закладі з13 по 17 лютого відбувся тиждень англійської мови. Тиждень розпочався традиційною лінійкою на якій було представлено план проведення тижня англійської мови. В рамках тижня була проведена інтерактивно-пізнавальна гра “Britain and the British, де учні 8-9 класів продемонстрували знання з історії та культури Великої Британії. Також був проведений конкурс тематичних плакатів до Дня Святого Валентина та конкурс Riddles and Puzzles.

Молодші школярі взяли активну участь у конкурсі ”My Favourite Letter” та у конкурсі саморобних валентинок з англомовним привітанням. Учні 1 та 2 класу переглянули мультфільм “Gogos”, під час перегляду повторили вивчену лексику.
Тиждень завершився творчим учнівським виступом. Учні декламували вірші про дружбу та кохання, виконували пісні та інсценізували казку “Sleeping beauty”

Мета заходів була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з англійської мови. Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня.

AdmirorGallery 5.1.1, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Website secured by Security Audit Systems, visit our cyber security website
  • Створено .
  • Переглядів: 250


Нові сценарії свят та розваг у ДНЗ, Свята та розваги в ДНЗ, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 3–4 класи, Словникові цікавинки. Дидактичні матеріали з використанням словникових слів. 1–2 класи


... ...Додати коментар


Останні новини: